header foto
 
Technische Commissie

Jongste Jeugd Journaal 9

13-4-2010

Indeling Jongste Jeugd Dag 2010

De indeling voor de Jongste Jeugddag was weer een hele puzzel, maar het karwei is geklaard.

We hebben geprobeerd zoveel mogelijk met ieders wensen voor categorieën en voorkeuren voor thuisteams rekening te houden. Het zal duidelijk zijn dat we niet iedereen op alle fronten tevreden kunnen stellen, maar we zijn een heel eind gekomen.

  • In totaal zijn 610 teams ingedeeld in 90 poules
  • 30 clubs organiseren een JJD en hebben in totaal 67,5 veld ter beschikking gesteld, waarvoor dank.
  • Het aantal benodigde velden is wat lager dan het aantal aangeboden velden maar het verschil was niet zó groot dat we clubs geen JJD konden toewijzen
  • Bij de toewijzing van poules hebben we ernaar gestreefd dat iedere organiserende club een redelijk (≠ maximaal) aantal teams ontvangt in relatie tot het aantal ter beschikking gestelde velden.
  • Er bleek een sterkere voorkeur voor de organisatie voor E6-tallen dan voor E8- en D8-tallen, we hebben hier dus keuzes moeten maken
  • Eén daarvan is dat we, om het veldenoverschot zo gelijkmatig mogelijk te spreiden, voor de E6-tallen zoveel mogelijk poules van 6 teams hebben gemaakt (kwart veldje leeg per club), in plaats van het maximale aantal per poule van 8 teams; hiermee is nog steeds een goed en eenvoudig speelschema mogelijk (zie bijlage)
  • Voor D8 en E8-tallen hebben we wel zoveel mogelijk gestreefd naar poules van 8 teams. Redenen: een goede veldbezetting, een zo eenvoudig mogelijk speelschema (zie bijlage) èn om de clubs die 8-tallen ontvangen voldoende teams “te geven” om eea ook financieel rond te krijgen
  • Een enkele keer ontkwamen we er, door het aantal inschrijvingen, niet aan om van de streefaantallen af te wijken, en in twee gevallen kwamen we helaas op een “oneven” poule uit
  • Het aantal inschrijvingen voor de JD8 (17) was erg ongunstig; omdat ook het aantal inschrijvingen JE8 oneven was, hebben we één JD8 team (HDS) in een JE8-poule ingedeeld
  • We hebben een aantal standaard-speelschema’s voor de diverse combinaties van poules en velden gemaakt. Wie wil, kan hier gebruik van maken, maar dit is uiteraard niet verplicht. Zie de bijgevoegde Excel-sheet “Toernooischema.xls”.
  • In bijlage “Poule-indeling_JJD_teamlijst_080410.xls” is een overzicht opgenomen met alle teams en waar zij spelen en andersom welke verenigingen welke teams zullen ontvangen .


Jongste Jeugd Slotdag

Het aantal beschikbaar gestelde velden t.b.v. de Jongste Jeugd Dag op 5 juni heeft de stoutste verwachtingen overtroffen. 30 verenigingen zijn bereid om de JJD te willen organiseren en hebben in totaal bijna 68 velden beschikbaar gesteld.

Alle verenigingen, die zich hebben aangemeld om de JJD te willen organiseren, hebben ook de organisatie toegewezen gekregen.

Organiserende verenigingen

Alecto

Kieviten

Alkemade

Krimpen

Alphen

Pijnacker

Barendrecht

Pollux

Berkel & Rodenrijs

Rapid

Bleiswijk

Rijswijk

Capelle

Roomburg

Cartouche

Schoonhoven

Craeyenhout

Spijkenisse

Derby

Victoria

Evergreen

Voorhout

Forescate

Voorne

Gouda

Waddinxveen

HDM

Ypenburg

Hoeksche Waard

Zoetermeer

  • Het thema voor de JJ Dag is “DIEREN” en het is natuurlijk leuk als de spelers en speelsters van de teams zich kleden conform het thema, echter organiserende verenigingen kunnen dit NIET VERPLICHT stellen aan de bezoekende teams.
  • Het inschrijfgeld zal per team bij vooruitbetaling, en uiterlijk op 10 mei 2010, aan de penningmeester van de organiserende vereniging moeten worden betaald. Betaling ná 10 mei 2010 kan betekenen dat het team niet definitief geplaatst kan worden en dat wellicht een ander beschikbaar team hiervoor in de plaats komt.
  • Als voor een ingeschreven team wel is betaald, maar wordt teruggetrokken ná 10 mei 2010, of het team verschijnt niet op de JJ Dag, wordt het reeds betaalde inschrijfgeld niet gerestitueerd door de organiserende vereniging.
  • Het inschrijfgeld is iets verhoogd en wordt per team berekend, d.w.z. de regel, dat voor elk extra kind 4 euro moet worden betaald is vervallen.

6-tallen (6E) - max 9 kinderen

€ 50,00

8-tallen (8E/8D) - max 11 kinderen

€ 60,00


 

Poule indeling JJ-dag Poule indeling Meisjes 8D

1 Alkemade

2 Ypenburg

Evergreen M8D1

Capelle M8D2

Gouda M8D1

De IJssel M8D7

Reeuwijk M8D2

Ommoord M8D3

Schoonhoven M8D1

Pijnacker M8D1

Waddinxveen M8D1

Ypenburg M8D7

Westland M8D1

Alkemade M8D1

Bleiswijk M8D1

5 Roomburg

Alkemade M8D3

Gouda M8D2

HDS M8D2

Roomburg M8D2

Spirit M8D6

Ypenburg M8D8

3 Schoonhoven

4 Roomburg

Gouda M8D3

Alkemade M8D2

Hoeksche Waard M8D1

HDS M8D1

Rapid M8D2

Roomburg M8D1

Schoonhoven M8D2

Spijkenisse M8D1

Spijkenisse M8D2

Waddinxveen M8D3

Voorne M8D1

Westland M8D2

Wateringse Veld M8D3

Westland M8D3

Poule indeling Jongens 8D

1 Roomburg

2 Gouda

Alkemade J8D1

De IJssel J8D3

Bleiswijk J8D1

Gouda J8D2

De IJssel J8D2

Gouda J8D3

Krimpen J8D1

Hoeksche Waard J8D1

Roomburg J8D1

Ommoord J8D2

Roomburg J8D2

Pijnacker J8D1

Spijkenisse J8D1

Voorne J8D1

Westland J8D1

Ypenburg J8D3

HDS J8D1

Ingedeeld in Rapid J8E poule

Poule indeling Meisjes 8E

1 Craeyenhout

2 Alecto

Berkel & Rodenrijs M8E1

Alecto M8E1

Craeyenhout M8E1

Alphen M8E1

HDM M8E1

Dordrecht M8E1

Leiden M8E1

HCKZ M8E1

Ring Pass M8E1

Ommoord M8E1

Rotterdam M8E1

Rotterdam M8E2

Spijkenisse M8E1

Voorhout M8E1

Zoetermeer M8E1

Voorne M8E1

5 Hoeksche Waard

6 Victoria

De IJssel M8E1

Alphen M8E2

Gouda M8E1

Bleiswijk M8E1

HDS M8E2

Cartouche M8E2

Hoeksche Waard M8E1

Forescate M8E2

Ring Pass M8E2

Leiden M8E2

Spirit M8E1

Rijswijk M8E2

Tempo '34 M8E3

Victoria M8E2

Waddinxveen M8E1

Zoetermeer M8E2

9 Derby

10 Pijnacker

Berkel & Rodenrijs M8E2

HCKZ M8E4

Capelle M8E2

Leiden M8E3

Derby M8E1

Pijnacker M8E2

Krimpen M8E1

Rijswijk M8E4

Leonidas M8E2

Roomburg M8E1

Rotterdam M8E4

Victoria M8E3

Westland M8E1

Voorhout M8E2

Ypenburg M8E3

Ypenburg M8E4

13 Derby

14 Barendrecht

Asvion M8E1

Alecto M8E5

Derby M8E2

Barendrecht M8E4

Hudito M8E2

HCKZ M8E5

Spijkenisse M8E3

Kieviten M8E3

Victoria M8E5

Leiden M8E4

Voorhout M8E3

Leonidas M8E4

Waddinxveen M8E2

Ring Pass M8E4

Ypenburg M8E6

Spijkenisse M8E4

17 Kieviten

18 Krimpen

Cartouche M8E4

Cartouche M8E5

Forescate M8E4

Hoeksche Waard M8E3

HCKZ M8E6

Hudito M8E3

HDM M8E5

Krimpen M8E2

Kieviten M8E4

Ommoord M8E3

Reeuwijk M8E2

Rotterdam M8E8

Rotterdam M8E9

Voorne M8E2

Zoetermeer M8E3

Wateringse Veld M8E2

3 Pollux

4 Craeyenhout

Capelle M8E1

Alecto M8E2

Cartouche M8E1

Barendrecht M8E1

Forescate M8E1

Craeyenhout M8E2

HCKZ M8E2

HDS M8E1

HDM M8E2

Kieviten M8E2

Pollux M8E1

Leonidas M8E1

Rijswijk M8E1

Pijnacker M8E1

Victoria M8E1

Ypenburg M8E1

7 Rapid

8 HDM

Capelle M8E3

Alkemade M8E1

Hoeksche Waard M8E2

HCKZ M8E3

Leonidas M8E3

HDM M8E3

Rapid M8E2

Hudito M8E1

Rapid M8E3

Kieviten M8E1

Schoonhoven M8E1

Roomburg M8E2

Spijkenisse M8E2

Rotterdam M8E3

Victoria M8E4

Ypenburg M8E2

11 Barendrecht

12 Alphen

Barendrecht M8E2

Alphen M8E3

Berkel & Rodenrijs M8E4

Alphen M8E4

De IJssel M8E2

Forescate M8E3

Noordwijk M8E1

HDS M8E3

Rijswijk M8E3

Noordwijk M8E2

Ring Pass M8E3

Ommoord M8E2

Rotterdam M8E5

Rotterdam M8E6

Westland M8E2

Ypenburg M8E5

15 Victoria

16 Berkel

Alecto M8E3

Berkel & Rodenrijs M8E3

Alphen M8E5

De IJssel M8E3

Barendrecht M8E3

Evergreen M8E1

Cartouche M8E3

HDM M8E4

Derby M8E3

Pollux M8E2

Pollux M8E3

Rotterdam M8E7

Victoria M8E6

Westland M8E3

19 Bleiswijk

Bleiswijk M8E2

Bleiswijk M8E3

HDM M8E6

Hudito M8E4

Leiden M8E5

Roomburg M8E3

Rotterdam M8E10

Voorne M8E3


Poule indeling Jongens 8E

1 Victoria

2 Cartouche

Gouda J8E1

Alphen J8E1

HDM J8E1

Cartouche J8E1

HDS J8E1

Derby J8E1

Ring Pass J8E1

Rotterdam J8E2

Rotterdam J8E1

Victoria J8E2

Victoria J8E1

Ypenburg J8E1

Waddinxveen J8E1

Zoetermeer J8E1

5 Alecto

6 Rijswijk

Alecto J8E1

Berkel & Rodenrijs J8E1

De IJssel J8E1

Cartouche J8E4

Leonidas J8E1

Derby J8E2

Spijkenisse J8E1

Kieviten J8E1

Victoria J8E3

Noordwijk J8E1

Voorne J8E1

Rapid J8E1

Wateringse Veld J8E2

Rijswijk J8E1

Ypenburg J8E3

Voorhout J8E1

9 Waddinxveen

10 Rapid

Alphen J8E2

Forescate J8E3

HDS J8E2

HCKZ J8E2

Kieviten J8E2

HDS J8D1

Ommoord J8E1

Hudito J8E2

Roomburg J8E2

Krimpen J8E1

Tempo '34 J8E1

Leiden J8E3

Waddinxveen J8E2

Rapid J8E2

Wateringse Veld J8E3

Rotterdam J8E4

3 Zoetermeer

4 Pollux

Capelle J8E1

Asvion J8E1

Cartouche J8E3

Barendrecht J8E1

Forescate J8E1

Cartouche J8E2

Leiden J8E1

HCKZ J8E1

Pijnacker J8E1

Hoeksche Waard J8E1

Roomburg J8E1

Hudito J8E1

Wateringse Veld J8E1

Pollux J8E1

Zoetermeer J8E4

Ypenburg J8E2

7 Zoetermeer

8 Berkel

Forescate J8E2

Berkel & Rodenrijs J8E2

HDM J8E2

Cartouche J8E5

Leiden J8E2

HDM J8E3

Leonidas J8E2

Hoeksche Waard J8E2

Pijnacker J8E2

Roomburg J8E3

Reeuwijk J8E1

Spirit J8E1

Ring Pass J8E2

Victoria J8E4

Zoetermeer J8E2

Westland J8E1

11 Barendrecht

Alecto J8E2

Barendrecht J8E2

HCKZ J8E3

Pijnacker J8E3

Ring Pass J8E3

Rotterdam J8E3

Spirit J8E2

Zoetermeer J8E3


Poule indeling Meisjes 6E 2e jaars

1 Alecto

2 Evergreen

Alecto ME4

Craeyenhout ME4

Craeyenhout ME3

Evergreen ME3

Gouda ME2

Gouda ME4

Gouda ME3

Ommoord ME5

Pijnacker ME3

Spirit ME5

Spirit ME2

Zoetermeer ME4

3 Evergreen

Alkemade ME2

Asvion ME2

Evergreen ME2

Ommoord ME4

Spirit ME3

Spirit ME4


Poule indeling Meisjes 6E 1e jaars

1. Alecto

2. Alphen

Alecto ME12

Alphen ME6

Alkemade ME4

Berkel & Rodenrijs ME6

Alphen ME13

Craeyenhout ME7

Forescate ME8

Gouda ME5

Leiden ME11

Hudito ME5

Voorhout ME7

Zoetermeer ME6

5. Berkel & Rodenrijs

6. Bleiswijk

Alphen ME9

Alphen ME11

Berkel & Rodenrijs ME7

Bleiswijk ME7

Leiden ME10

Catwyck ME7

Rijswijk ME6

Reeuwijk ME3

Rotterdam ME12

Roomburg ME6

Westland ME4

Rotterdam ME17

9. Capelle

10. Cartouche

Capelle ME8

Alecto ME10

Capelle ME9

Cartouche ME10

Craeyenhout ME8

Cartouche ME8

HDM ME13

De IJssel ME8

Ommoord ME7

Evergreen ME5

Victoria ME12

Pijnacker ME7

13. Forescate

14. Gouda

Alecto ME8

Cartouche ME6

Alphen ME10

De IJssel ME6

Forescate ME7

De IJssel ME7

Forescate ME9

Gouda ME8

Spirit ME7

Gouda ME9

Wateringse Veld ME4

Kieviten ME7

Rotterdam ME16

17. Hoeksche Waard

18. Hoeksche Waard

Derby ME4

Hoeksche Waard ME5

Hoeksche Waard ME4

Hoeksche Waard ME6

Ring Pass ME8

Ommoord ME6

Rotterdam ME14

Rapid ME5

Tempo '34 ME7

Rotterdam ME13

Voorne ME4

Victoria ME13

21. Pijnacker

22. Rijswijk

Derby ME5

HCKZ ME10

HDS ME4

HCKZ ME9

Pijnacker ME4

Hudito ME8

Pijnacker ME5

Kieviten ME6

Ring Pass ME6

Rijswijk ME5

Spirit ME6

Victoria ME10

3. Alphen

4. Berkel & Rodenrijs

Alphen ME7

Berkel & Rodenrijs ME5

Craeyenhout ME5

Gouda ME7

Gouda ME6

Spirit ME8

HCKZ ME7

Tempo '34 ME6

HDM ME8

Victoria ME11

Noordwijk ME4

Ypenburg ME8

7. Capelle

8. Capelle

Barendrecht ME6

Berkel & Rodenrijs ME8

Capelle ME4

Capelle ME5

De IJssel ME5

Craeyenhout ME6

Leonidas ME7

Pollux ME5

Rapid ME4

Ring Pass ME7

Rotterdam ME11

Rotterdam ME15

Victoria ME8

Ypenburg ME7

11. Derby

12. Forescate

Barendrecht ME11

Alecto ME7

Bleiswijk ME5

Alphen ME12

Capelle ME7

Forescate ME10

Derby ME8

Kieviten ME9

Evergreen ME4

Leiden ME6

Leonidas ME11

Zoetermeer ME7

15. HDM

16. HDM

HCKZ ME8

Alecto ME11

HDM ME7

Berkel & Rodenrijs ME10

HDM ME9

HDM ME12

Leonidas ME6

HDS ME6

Ring Pass ME5

Leiden ME12

Victoria ME9

Wateringse Veld ME3

19. Kieviten

20. Kieviten

Alecto ME6

HCKZ ME12

Cartouche ME7

HDM ME11

Forescate ME5

Kieviten ME10

Kieviten ME5

Leiden ME9

Noordwijk ME5

Roomburg ME5

Voorhout ME4

Westland ME5

23. Rijswijk

24. Spijkenisse

Alecto ME13

Barendrecht ME5

Alkemade ME5

Hoeksche Waard ME8

HDS ME5

Pollux ME4

Rijswijk ME9

Rapid ME6

Ring Pass ME9

Spijkenisse ME5

Voorhout ME8

Spijkenisse ME6


25. Spijkenisse

26. Voorhout

Barendrecht ME10

Alecto ME9

Barendrecht ME12

Cartouche ME9

Derby ME6

Forescate ME6

Spijkenisse ME8

Leiden ME7

Victoria ME7

Noordwijk ME6

Zoetermeer ME9

Voorhout ME6

29. Voorne

30. Waddinxveen

Asvion ME3

Gouda ME10

Barendrecht ME9

Leiden ME8

Hoeksche Waard ME7

Reeuwijk ME4

Leonidas ME8

Roomburg ME4

Tempo '34 ME8

Schoonhoven ME2

Voorne ME6

Waddinxveen ME3

33. Zoetermeer

34. Zoetermeer

Capelle ME6

Barendrecht ME8

Rotterdam ME19

Hudito ME6

Schoonhoven ME1

Leonidas ME9

Spijkenisse ME7

Rijswijk ME8

Waddinxveen ME4

Wateringse Veld ME7

Zoetermeer ME5

Ypenburg ME9

27. Voorhout

28. Voorne

Alkemade ME3

Barendrecht ME7

Alphen ME8

Derby ME7

Kieviten ME8

Leonidas ME10

Noordwijk ME3

Rotterdam ME18

Rijswijk ME7

Spirit ME9

Voorhout ME5

Voorne ME5

31. Ypenburg

32. Ypenburg

Bleiswijk ME6

Berkel & Rodenrijs ME9

Hudito ME7

Forescate ME11

Pijnacker ME6

HCKZ ME11

Ypenburg ME10

HDM ME10

Ypenburg ME12

Ypenburg ME11

Zoetermeer ME10

Zoetermeer ME8


Poule indeling Jongens 6E

1. Alkemade

2. Alkemade

Alecto JE5

Alecto JE6

Alkemade JE1

Alkemade JE2

Alphen JE4

HCKZ JE8

Leiden JE5

Voorhout JE3

Rijswijk JE2

Wateringse Veld JE4

Roomburg JE4

Zoetermeer JE5

5. Forescate

6. Forescate

Cartouche JE8

Berkel & Rodenrijs JE5

Forescate JE4

Forescate JE6

HDS JE3

Forescate JE5

Kieviten JE3

Rijswijk JE3

Roomburg JE5

Roomburg JE6

Ypenburg JE4

Rotterdam JE9

9. HDM

10. Pijnacker

Alecto JE3

Alphen JE3

Capelle JE2

Cartouche JE7

HCKZ JE7

Leiden JE4

HDM JE6

Noordwijk JE2

HDM JE7

Pijnacker JE4

HDS JE4

Pijnacker JE6

13. Voorne

14. Voorne

Barendrecht JE4

Barendrecht JE5

Berkel & Rodenrijs JE3

Hoeksche Waard JE3

Leonidas JE4

Leonidas JE5

Pollux JE2

Ommoord JE2

Victoria JE8

Victoria JE9

Voorne JE2

Westland JE3

3. Bleiswijk

4. Cartouche

Bleiswijk JE1

Berkel & Rodenrijs JE4

Gouda JE2

Cartouche JE9

Leonidas JE6

De IJssel JE3

Rotterdam JE7

Gouda JE5

Victoria JE7

HCKZ JE6

Ypenburg JE5

Hudito JE5

Ring Pass JE5

Westland JE2

7. Gouda

8. HDM

De IJssel JE2

HCKZ JE4

Gouda JE4

HDM JE4

Gouda JE3

HDM JE5

Hudito JE3

Pijnacker JE5

Rotterdam JE8

Ring Pass JE4

Victoria JE5

Waddinxveen JE3

11. Spijkenisse

12. Spijkenisse

Barendrecht JE3

Barendrecht JE6

Derby JE3

Derby JE4

Rapid JE4

Hoeksche Waard JE4

Rotterdam JE6

Ring Pass JE6

Spijkenisse JE2

Spijkenisse JE3

Victoria JE6

Spirit JE3

15. Waddinxveen

16. Ypenburg

Alphen JE5

Alecto JE4

Cartouche JE10

Cartouche JE6

Schoonhoven JE1

HCKZ JE5

Voorhout JE4

Hudito JE4

Waddinxveen JE4

Rotterdam JE5

Zoetermeer JE6

Voorhout JE2

Ypenburg JE6

Ypenburg JE7

Bijlage

Reacties


Er zijn nog geen reacties, plaats uw reactie hieronder

Reageer op het nieuws


Gerelateerde nieuwsberichten

Trainers gezocht!

Sponsoren

Ledenaantal

MHC Krimpen heeft 359 leden!

Contact

Bezoekadres
Driekamp 7
2924 AN Krimpen aan den IJssel

Telefoon & Mail
0180 - 511 343
[email protected]

Postadres
Postbus 1020
2920 BA Krimpen aan den IJssel

Bankrekening
NL22 RABO 0146 1547 97
tnv MHC Krimpen

Mail opmerkingen en suggesties over
onze website naar [email protected]