header foto
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 29-4-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D1 Mathijs Korthals Altes
Sandra Verschoof
Veld1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Jeroen de Witte Veld1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Jan van der Graaf
Ralph Henderson
Sander van de Meeberg
Veld2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Tess van de Meeberg
Marcel Wiesenfeld
Veld2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Jasper Luijten
Richard Bezemer
Veld2 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B1 Luuk Bouwmans
Didier Hoogesteger
Veld1 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B2 Geoffrey Verheijen
Taco den Bandt
Veld2 - CD
21:00 - 22:30 Trimmers A Lena van Weert-veerman Veld1
21:00 - 22:30 Trimmers B Veld2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens C1 Hans van Zelm Veld2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Anne Sweben Veld1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Annebel Wanschers
Luuk Bouwmans
Veld1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Jong Senioren Luuk Bouwmans Veld2
21:00 - 22:30 Heren 2 Arthur Gräper Veld2
21:00 - 22:30 Veteranen A Taco den Bandt Veld1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Cursus Trainingsgroep Veld1 - AB Tijdelijke training verzorgd door Taco den Bandt.
16:30 - 17:30 Coolkids Mixed F1 Veld1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens E1 Eva van Zelm Veld1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Tess Korthals Altes Veld2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Lena van Weert-veerman
Sophie Mul
Veld2 - AB
16:30 - 17:30 Mixed F1 Niels de Wit Veld1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Mathijs Korthals Altes
Sandra Verschoof
Veld1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Jan van der Graaf
Ralph Henderson
Sander van de Meeberg
Veld2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Marc Viëtor
Yuri Bazen
Veld2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Jeroen de Witte Veld2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Yvonne Botic
Julia Remijn
Veld1 - CD
19:45 - 20:45 Jongens B1 Veld2 - CD
19:45 - 20:45 Meisjes B3 Ronald van den Berg Veld1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes A1 Annebel Wanschers
Luuk Bouwmans
Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Hans van Zelm Veld1 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B2 Geoffrey Verheijen
Taco den Bandt
Veld2 - AB
21:00 - 22:30 Dames 1 Joël Hornberg Veld2
21:00 - 22:30 Heren 1 Elvin Honders
Jeroen Vermeulen
Stefan Breedveld
Veld1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens E1 Julia Boose
Ariët Graveland
Veld1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes E1 Martijn van Weert
Martijn de Kwant
Veld2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes E2 Lena van Weert-veerman
Steffie Mul
Veld2 - CD
16:30 - 18:00 Mixed F1 Niels de Wit Veld1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Veld1 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 Meisjes B1 Luuk Bouwmans
Didier Hoogesteger
Veld1 - AB MB1 traint op zaterdagochtend omdat Luuk Bouwmans ivm werk momenteel niet op de donderdag beschikbaar is.

Sponsoren

Ledenaantal

MHC Krimpen heeft 369 leden!

Contact

Bezoekadres
Driekamp 7
2924 AN Krimpen aan den IJssel

Telefoon & Mail
0180 - 511 343
[email protected]

Postadres
Postbus 1020
2920 BA Krimpen aan den IJssel

Bankrekening
NL22 RABO 0146 1547 97
tnv MHC Krimpen

Mail opmerkingen en suggesties over
onze website naar [email protected]