header foto
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Mathijs Korthals Altes
Sandra Verschoof
Veld1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jeroen de Witte Veld1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Jan van der Graaf
Ralph Henderson
Sander van de Meeberg
Veld2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Yuri Bazen Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Hans van Zelm Veld1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Luuk Bouwmans
Didier Hoogesteger
Veld1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Geoffrey Verheijen
Taco den Bandt
Veld2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Jasper Luijten
Richard Bezemer
Veld2 - AB
21:00 - 22:30 Trimmers A Maandag Veld2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 Keeperstraining Junioren Trainingsgroep Veld2 - AB Willeke van der Meer
19:00 - 20:30 Dames 1 Joël Hornberg
Sebastiaan van den Berg
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Veld2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Annebel Wanschers
Luuk Bouwmans
Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Jong Senioren Luuk Bouwmans Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Elvin Honders
Jeroen Vermeulen
Stefan Breedveld
Veld1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Arthur Gräper Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen Trainingsleden Veld2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Dames Woensdag Veld1
16:30 - 18:00 Benjamins Niels de Wit Veld1 - CD
16:30 - 18:00 Jongens E1 Eva van Zelm Veld1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes E1 Tess Korthals Altes Veld2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes E2 Lena van Weert-veerman
Sophie Mul
Veld2 - AB
16:30 - 18:00 Mixed F1 Niels de Wit Veld1 - CD
16:30 - 18:00 Mixed F2 Veld1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Hans van Zelm Veld1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Mathijs Korthals Altes
Sandra Verschoof
Veld1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Jan van der Graaf
Ralph Henderson
Sander van de Meeberg
Veld2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Marc Viëtor Veld2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Veld2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Ronald van den Berg Veld1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes C1 Jeroen de Witte Veld2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes C2 Yvonne Botic Veld1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Annebel Wanschers
Luuk Bouwmans
Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Joël Hornberg
Sebastiaan van den Berg
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Luuk Bouwmans
Didier Hoogesteger
Veld2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Geoffrey Verheijen
Taco den Bandt
Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Jong Senioren Luuk Bouwmans Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Elvin Honders
Jeroen Vermeulen
Stefan Breedveld
Veld1 - AB
20:30 - 21:30 Trimmers Donderdag Veld2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens E1 Julia Boose
Ariët Graveland
Veld1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes E1 Martijn van Weert
Martijn de Kwant
Veld2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes E2 Lena van Weert-veerman
Steffie Mul
Veld2 - CD
16:30 - 18:00 Mixed F1 Niels de Wit Veld1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Veld1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Veld1 - CD

Sponsoren

Ledenaantal

MHC Krimpen heeft 363 leden!

Contact

Bezoekadres
Driekamp 7
2924 AN Krimpen aan den IJssel

Telefoon & Mail
0180 - 511 343
[email protected]

Postadres
Postbus 1020
2920 BA Krimpen aan den IJssel

Bankrekening
NL22 RABO 0146 1547 97
tnv MHC Krimpen

Mail opmerkingen en suggesties over
onze website naar [email protected]